Niezrozumiałe jest dla mnie jak to drugi człowiek może być bierny na cierpienie innych. Jak może nie pomóc. Jak można chodzić obok drugiego człowieka i nie kiwnąć palcem by rozwiązać jego problem. W opowiadaniach HUMANITARITI czyli DOBRO i REINKARNACJA oraz poszukiwanie siebie. A wiersze dopasuj do swojej sytuacji i pomódl się nimi albo niech będą radą.