Piszesz wiersze, odkąd sięgasz pamięcią?

Spełnij swoje marzenia i wydaj tomik poezji!

To naprawdę prostsze niż Ci się wydaje

Twój tomik poezji będzie gotowy w kilka chwil!

Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów?

Zaproś do współpracy profesjonalistów i razem utwórzcie wyjątkową książkę!

Publikacja w e-księgarniach

Utwórz tomik wierszy i opublikuj go w księgarniach internetowych całkowicie bezpłatnie

Zamów książkę w wersji drukowanej

Rozpowszechniaj ją samodzielnie albo podaruj znajomym i rodzinie. Określ liczbę egzemplarzy, kolor druku i rodzaj oprawy.

Zamów książkę w wersji drukowanej

Rozpowszechniaj ją samodzielnie albo podaruj znajomym i rodzinie. Określ liczbę egzemplarzy, kolor druku i rodzaj oprawy.

20 egz.

Liczba
egzemlarzy

32 str.

Liczba stron w książce

A5

Format
książki

5,80 zł

Cena jednego
egzemplarza netto

Sprawdź, ile będzie kosztował druk Twojej książki

Opinie

Ridero daje wolność nieskrępowanego wyrażania siebie.
Pojawienie się Ridero w moim życiu twórczym jest dla mnie tak wielką radością, że nie jestem w stanie wyrazić tego w żaden sposób. (...) W Ridero mam  wolną rękę do publikowania tekstów w kształcie w jakim pragnę i o treści, która jest mi bliska.(...) Sam proces tworzenia książki jest tak wielką przyjemnością, że obawiam się popadnięcia w uzależnienie od wydawania w Ridero. Wspaniałe jest także to, że nie trzeba od razu publikować wielkiego nakładu, ale można robić niewielkie dodruki - w miarę potrzeb. Pojawienie się Ridero w moim życiu twórczym pozwala mi zrealizować projekty pisarskie o jakich do tej pory mogłem jedynie pomarzyć.

Mirosław Pisarkiewicz

Sam proces tworzenia książki w wydawnictwie Ridero jest dziecinnie prosty — jak raz, dwa, trzy. Jedna strona ma do spełnienia marzenie — pojawienie się swojego własnego zbioru wierszy w formie książeczki, a druga strona je spełnia. Od dawna miałem zamiar wydać tomik, Państwa serwis znalazłem zupełnie przypadkowo — a mówi się, że w życiu ich nie ma — po prostu nadarzyła się okazja, z której skorzystałem — odbierając książkę z drukarni byłem niesamowicie szczęśliwy: druk na wysokim poziomie, okazało się, że moja wizja całości zupełnie się ziściła. Fachowa pomoc przy składzie dziełka (podziękowania dla Pani Joanny, doradcy serwisu) — była konieczna, by wszytko się zgadzało jak w szwajcarskim zegarku. Polecam każdemu kto w sposób profesjonalny oraz fachowy chciałby wydać swoje wiersze. Dziękuję za owocną współpracę, Państwa zadowolony klient.

Adam Jüngst

Jakość Wydawnictwa Ridero przede wszystkim tworzą ludzie. To nie tylko świetny system wydawniczy, jaki stale jest doskonalony. (...) Książka automatycznie trafia do księgarń internetowych, autor sam decyduje o tym fakcie i cenie sprzedaży publikacji. Ridero współpracuje z drukarnią, jaka wydaje książki na najwyższym poziomie. Wydałam w Ridero wiele ze swojej poezji i jestem zadowolona z jakości współpracy, która jest profesjonalna. Efekty pracy nad książką można konsultować z Pracownikami Ridero, jacy zawsze prezentują sobą życzliwość i szacunek dla autora, udzielają informacji na temat najlepszych rozwiązań edytorskich oraz poświęcają swój czas na weryfikację gotowości publikacji do wydania. (...) Od autora zależy, kiedy książka pojawi się na rynku wydawniczym i jaki będzie jej status. Wobec niniejszych faktów – moja współpraca z Ridero będzie kontynuowana. Ridero to nowoczesny system wydawniczy, jaki daje wiele możliwości. To system potrzebny współcześnie.

Katarzyna Lisowska

Utwórz tomik poezji szybko i łatwo

Zamów druk w bezkonkurencyjnie niskiej cenie z dostawą prosto do domu