Ile musisz mieć lat by móc opublikować książkę za pośrednictwem serwisu Ridero?

Zgodnie z Regulaminem świadczenia usług za pośrednictwem serwisu internetowego www.ridero.eu (§ 2 pkt 14 Regulaminu), by stać się jego użytkownikiem i móc korzystać z dostępnych usług – w tym możliwości publikowania książek – musisz być osobą posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Oznacza to konieczność bycia osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat), która nie została ubezwłasnowolniona wyrokiem Sądu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *